Haya odešla... 14.6.2021
Fotoalbum    
 
Haya 2018 16.11.2018
Fotoalbum     Fotky Hayi 2018
 
Haya slaví 6. narozeniny ! 22.12.2013
Fotoalbum    

Vaše reakce:

 
Haya má další titul : Šampion práce20.12.2013
Fotoalbum Za získané CACTové kartičky z absolvovaných dostihů a coursingů si Haya zajistila titul Šampion práce.    

Vaše reakce:

 
Rozlučka s dostihovou sezónou v Kolíně26.10.2013
Fotoalbum Koncem října se v Kolíně na dostihové dráze pořádá každoroční rozlučka s dostihovou sezónou. Symbolicky se uzamyká na zimní čas aby se opět mohla odemknout na jaře. Letos se rozlučka neobešla bez již 5.ročníku narozeninového běhu Gambo fóra. Už dlouho se na fórech i socoálních sítích chystalo hodně natěšených majitelů Basenji na tuhle akci. Pár se jich omluvilo ale přesto se nás sešlo opravdu hodně. (Podle společné fotky 32 basenji a ještě víc páníčků.) Všichni dovezli něco na pití i k jídlu, tak bylo veselo. Akce probíhala díky krásnému počasí a bezvadné organizaci skvěle. Vytvořilo se plno diskutujících skupinek se všudy přítomnými basenji všech možných barev, pohlaví a věku. Průběžně se odeběhly všechny rovinky i sólo běhy a začalo se chystat 6 běhů basenji. V tu chvili se nám nad hlavou zahoupaly dráty vysokého napětí. Pořadatelé ohlásili výpadek proudu. Ten trval neuvěřitelné 3 hodiny. Všechno zachránil organizační tým. Dovezl si vlastní naviják na autobaterii. Náladu a pohodu to ale nikomu nezkazilo. Naopak se debatovalo a na řadu přišla také tradiční místní specialita : tombola ... Všichni něco vyhráli ať se jim to hodilo nebo ne ;-)...Vyhodnotily se již proběhlé disciplíny. Na náhradním navijáku se odběhlo dalších pár běhů. Občas se něco zamotalo ale elekřina si nakonec přece cestu k nám našla a tak se mohly doběhnout zbývající kola prvního i druhého kola. Haya běžela letos dostih poprvé. Běžela s profi fenami v posledním rozběhu prvního kola. Hned po startu šla do vedení a přes pár karambolů si první místo udržela. Držela si pozici asi do poloviny rovinky. Tam ji už předběhli dostihoví specialisté. Haya si ale pozici udržela až do cílové rovinky kde doběhla na krásném 3.místě. Běželo se i super finále kam se Haya nedostala. Druhý běh si Haya zaběhla už v rámci tréninku s dalšími 4 basenjiky. Vystarovala opět na prvním místě a jako přes kopírák z prvního běhu. Síly došly až na konci první rovinky. Tady jí předběhly dvě mladší kolegyně a v cíli opět doběhla na 3.místě. Zájem o střapeček má stále, jen nemáme natrénováno. Tak příští rok už za seniory, kde je konkurence taky obrovská a výkony někdy lepší než u profíků. Organizační tým byl na jedničku ! Velký dík celému ogranizačnímu týmu... klobouk dolů ! Po vyhlášení výsledků se průběžně vypila asi desítka rychlých aklo/nealko bublinek a medovník od Míly zmizel během chvíle. Vynikající a pohodové setkání... Fotky ZDE.    

Vaše reakce:

 
Haya 3. na mistrovství Čech v coursingu13.4.2013
Fotoalbum Po dlouhé době jsme nechali Hayu běžet závod...a rovnou mistrovský. Sešlo se 7 basjeni. Počasí opravdu aprílové. Střídalo se azzzuro a větrná i dešťová smršť. Poznali jsme krásné místo koňské farmy v Ptýrově, nedaleko Mnichova Hradiště. Haya neběžela zrovna svůj životní závod ale doběhla si pro krásné 3.místo. Pár fotek ZDE.    

Vaše reakce:

 
5.narozeniny22.12.2012
náhled HAYA dnes slaví krásné 5.narozeniny ! Vyrostla v krásného a oddaného člena rodiny. Přejeme všechno nejlepší, zlatíčko naše :-* !    

Vaše reakce:

 
Zeď nářků opravena13.11.2012

Konečně nás Haya přesvědčila o své loajálnosti. Dlouho už nic doma nezničila a tak mé výmluvy, "že to stejně po opravě rozkouše" vzaly za své. Nejvíce jí vadí zeď (příčka) se vstupními dveřmi do bytu. Tyto jsou pro ni v době naší nepřítomnosti zavřené a nese to značně nelibě. Už 2x jsem provedl renovaci s tím, že už snad pochopí, že to jinak nejde... omyl. Dnes jsem pochopil já, že je to zbytečné. Provedl jsem stejně renovaci po třetí a vůbec si nevěřím. Stěna byla ohlodána na cihly do výšky poloviny dveří - štuk to spravil, lino rozkousané na kousíčky vyříznuto a záplatováno, natřeny přiléhající stěny rádoby podobnou barvou (tady pomohly mé vlohy krajinkáře). Už ale špekulujeme, že koupíme příště stejně nové dveře a že obložíme přilehlé stěny kachličkama ;-) Uvidíme jak nám to zase dlouho vydrží ;-)

Foto - aneb Co se Haye nepovedlo.

   

Vaše reakce:

 
Nové stránky naší Hayi3.11.2012

Vítáme Vás na nových stránkách Hayi ! Staré stránky na serveru „bloguje“, které jsme plnili 4 roky, nám bez varování „ustřihli“ bez náhrady. Všechno špatné na něco dobré. Haya teď má svoji registrovanou doménu hayaekibondo.cz, která jí jen tak nezmizne. Zůstalo nám mnoho a mnoho fotek, videí a hlavně vzpomínek na minulá léta strávených s Hayou, které budeme postupně doplňovat na tyto stránky. Myslíme ale hlavně na budoucnost a těšíme se na další akce strávené s Hayou.

Opravte si prosím tedy adresu s odkazem na naše stránky, pokud je někde používáte…Děkujeme ;-)

   

Vaše reakce:

5.11.2012 - "Krásné stránky vypadají moc hezky! :-)" (Irena)

4.11.2012 - "Ahojky přátelé, nové stránky jsou super, jsem moc ráda, že je Hayenka právě ve vaší rodině! Díky!" (Mirka)

 
Tahání stehů9.8.2012

Vete vytáhl stehy, trochu ponadával nad vytrženým stehem přímo Hayou. Ale rána se zacelila a Haya bez problémů odešla po svých.

Kastrace25.7.2012

Haya podstoupila kastraci. Zatím to zvládá s přehledem až nás to udivuje... ;-)